اجتماعیرمانکتاب

دانلود کتاب بیشعوری اثری از خاویر کرمنت

+4

بیشعوری

به نام خداوند بخشنده مهربان

سایت کتاب رمان در راستای حمایت از نویسندگان و همچنین ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی، پیرو قوانین جمهوری اسلامی ایران این دلنوشته اثر ارزشمند کاربران انجمن کتاب رمان را برای شما آماده کرده است

بدیهی است نوشته ها و مطالب این فایل تحت نظارت کامل تیم نظارت تایپ بوده و به تایید پرسنل مدیریت سایت رسیده و کلمات، جملات و موضوعات مطرح شده در این فایل و همچنین کل مطالب ارائه شده در کتاب رمان بر طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. از آنجا که تنها منبع بدون نقض قرآن کریم می باشد و می دانیم کار انسانی هیچ گاه بدون نقص نیست، در صورتیکه هر کدام از مطالب سایت فاقد این ویژگی می باشد با ذکر دلیل آن را در بخش تماس با ما و یا نظرات همین موضوع گزارش دهید.

نام اثر: بیشعوری

نوع اثر: رمان

موضوع رمان: اجتماعی

نویسنده: خاویر کرمنت

منبع: انجمن کتاب رمان

گروه سنی:  مناسب همه سنین

خلاصه رمان:

نویسنده با زبانی طنز واقعیت‌های ملموس زندگی را به صورت واقعی توصیف می‌کند. دکتر خاویر کرمنت معتقد است بی‌شعورها، افرادی نابغه و باهوش هستند که به بیماری بی‌شعوری مبتلا هستند. نابغه‌هایی خودخواه، مردم‌آزار و با اعتمادبه‌نفسی کاذب که تصور می‌کنند فقط خودشان خوبند. این افراد با منفعت‌طلبی‌هایشان به خود و افراد جامعه ضرر می‌رسانند. خاویر کرمنت در این کتاب انواع بیشعورها را به ۵ دسته کلی تقسیم می‌کند که هر کدام از آنها شامل چندین بخش دیگر می‌شوند و در هر بخش ویژگی‌های بی‌شعوری، انواع بی‌شعوری، و راه نجات از بی‌شعوری را مورد بررسی قرار می‌دهد.

نویسنده در ابتدا خودش را بیماری مبتلا به بیشعوری معرفی می‌کند، بیماری که خودش را مداوا کرده است و در صدد آن است که مبتلایان به این بیماری را معرفی کند. به عقیده او اگر کسی قبول کند که بی‌شعور است تازه اول راه است و با استناد به متن کتاب، سخت‌ترین مرحله در درمان و ترک بی‌شعوری همان مرحله نخست آن یعنی پذیرفتن بی‌شعور بودن است.

قسمتی از رمان:

رام‌ترین نوع بی‌شعورها، بی‌شعورهای آب‌زیرکاهند. البته منظور این نیست که این نوع بی‌شعورها کم‌خطرتر از بقیه بی‌شعورهایند، بلکه منظور این است که زیاد به چشم نمی‌آیند. بی‌شعورهای آب‌زیرکاه با مشاهده واکنش جامعه نسبت به بی‌شعورهای تمام‌عیار ترجیح می‌دهند که پشت نقابی از مهربانی و خونسردی پنهان شوند، اما در عین حال همواره می‌دانند که چگونه این خنجر غلاف‌شده را به‌موقع بیرون بکشند و بدون اینکه هیچ‌کس تصورش را بکند، کار خودشان را بکنند.

دانلود رایگانpdf این رمان به صورت مستقیم: دانلود مستقیم

دانلود رایگان pdfاین رمان بت صورت غیرمستقیم: دانلود غیرمستقیم

به جمع نویسندگان کتاب رمان بپیوندید: http://Www.forum.ketabroman.ir

+4
انجمن کتاب رمان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا